Зимние головные уборы милиции Украины

Зимние головные уборы милиции Украины

Зимние головные уборы милиции Украины, утвержденные постановлением Кабинета Министров Украины от 14 августа 2013 г. № 594 с изменениями, внесенными согласно Постановлений КМУ № 184 от 18.06.2014, № 594 от 22.10.2014, № 458 от 24.06.2015.

Папаха парадно-вихідна

папаха парадно-выходная милиции Украины
Папаха складається з високої стінки у вигляді зрізаного конуса з натурального каракулю сірого кольору, чотириклинного сукняного ковпака, який виступає над верхнім краєм стінки, з пампасного сукна малинового кольору для осіб вищого начальницького складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції, із шапкового сукна сірого кольору — для полковників. На шви верхньої частини ковпака нашито галун завширшки 0,4 — 0,6 сантиметра сріблястого кольору.
Спереду, по центру стінки папахи, прикріплено кокарду сріблястого кольору для осіб вищого начальницького складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції (для полковників міліції — кокарда з амінопласту сріблястого кольору).

Кубанка жіноча для полковників міліції

Кубанка женская для полковников милиции Украины
Кубанка циліндричної форми, з натурального каракулю чорного кольору. Підкладка простьобана на ватині.
По центру передньої стінки — кокарда з амінопласту.

Шапка-вушанка

шапка ушанка милиция Украины
Шапка-вушанка складається з чотириклинного ковпака, козирка і напотиличника з навушниками з натурального каракулю сірого кольору (для осіб вищого начальницького складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції). Для інших категорій шапка-вушанка за конструкцією така сама, ковпак із шапкового сукна чорного кольору, козирок і напотиличник з навушниками із штучного хутра чорного кольору.
По центру козирка — кокарда сріблястого кольору.

Кашкет зимовий

Фуражка зимняя милиции Украины тип А
Тип А
Фуражка зимняя милиции Украины тип Б
Тип Б

 

 

 

 

 

 

Кашкет складається з денця, стінки, козирка з натуральної шкіри чорного кольору та напотиличника з навушниками з натуральної овчини чорного кольору — для полковників міліції; із штучної шкіри чорного кольору та з напотиличником з навушниками із штучного хутра чорного кольору — для осіб старшого (крім полковників міліції), середнього та молодшого начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції.
Кінці навушників зав’язуються тасьмою. По низу стінки нашито оздоблювальну смужку, поверх якої над козирком розташована кіска з натуральної або штучної шкіри (тип А).
На кашкетах типу Б по низу стінки — світлоповертальна стрічка завширшки 2,5 сантиметра, поверх якої філігранний ремінець сріблястого кольору, прикріплений двома форменими ґудзиками сріблястого кольору.
Спереду, по центру стінки, прикріплено кокарду сріблястого кольору.
Кашкет на підкладці з налобником.

Шапка флісова

Шапка флисовая милиция Украины
Шапка з флісового полотна чорного кольору або кольору хакі. Ковпак з виточками та пришивною бейкою.

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2013 р. № 594 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 184 від 18.06.2014,
№ 594 від 22.10.2014, № 458 від 24.06.2015.